Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Share On Pinterest
Contact us
Stichting Kumari

Juni 2017: Samen sterk!

IMG_1946

 

In het kader van het Shine project hadden we vorig jaar contact met de Nederlandse stichting Nepal Geeft. Een leerkracht van hun projectpartner uit Simikot kreeg inmiddels in het kader van ons Shine-project een training binnen de SERC-school. In deze training werd het werken met gehandicapte kinderen heel uitgebreid besproken (zie foto hierboven). Men was enthousiast en er zal zeker nog een vervolg komen.

Via onze stichting werd de stichting Nepal geeft in contact gebracht met Unica foundation. Onlangs kregen we bericht dat 2 separate zonne-energie-installaties van 2Kw gebouwd zullen worden door Unica voor respectievelijk Head Vision Home (plm. 22 blinde/slechtziende kinderen) en Head Enable Home (plm. 20 gehandicapte kinderen) in het afgelegen Simikot. De aanwezigheid van deze zonne-energiesystemen zal veel voordeel brengen voor de organisaties! Dus weer een bewijs van ‘Samen sterk!’

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *